اولین نمایشگاه فرش دستباف در رشت گشایش یافت

p_rugart_0107اولین نمایشگاه فرش دستباف، تابلو فرش ، لوستر و دکوراسیون داخلی در رشت گشایش یافت .

به گزارش پایگاه علمی پژوهشی فرش ایران [www.rugart.org] ،به نقل از ایرنا مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گیلان عصر دوشنبه و در حاشیه مراسم گشایش این نمایشگاه  اظهار کرد : این نمایشگاه در فضایی به مساحت چهارهزار مترمربع با ۵۰ غرفه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در جاده رشت به تهران دایر شده است .

ˈعبدالله سلمانی زاده ˈ افزود : تولیدکنندگانی از استان های کرمان ، اردبیل ، قم ، تهران ، گیلان و آذربایجان شرقی تولیدات خود را در زمینه فرش دستباف، تابلو فرش ، لوستر و دکوراسیون داخلی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند .

وی حمایت از صنایع دستی از جمله فرش دستباف را از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان و خاطرنشان کرد : این انتظار وجود دارد تا با گسترش برپایی چنین نمایشگاه هایی شاهد رونق صادرات این محصول تولیدی در کشور باشیم .

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گیلان تحقق شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان ˈ حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ˈ را ازدیگر اهداف برپایی نمایشگاه عنوان کرد .

به گفته سلمانی زاده؛ علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۵ الی ۲۱ از بیست و نهم مهرماه جاری لغایت سوم آبان ماه از اولین نمایشگاه فرش دستباف ، تابلو فرش ، لوستر و دکوراسیون داخلی بازدید کنند.

وی ادامه داد : سرویس رایگان از میدان شهرداری وبالعکس برای سهولت رفت و آمد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه پیش بینی شده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید