برگزاری هفتمین نمایشگاه فروش فرش و تابلو فرش در زنجان

p_rugart_0133کمال الدین:
برگزاری هفتمین نمایشگاه فروش فرش و تابلو فرش در زنجان
هفتمین نمایشگاه تخصصی و فروش فرش و تابلو فرش در زمان و محل این نمایشگاه از ۵ آبان به مدت ۵ روز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا کمال‌الدین ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: این نمایشگاه از ۵ آبان ماه به مدت ۵ روز شروع برگزار می شود و  ۴۷ واحد تولیدی و بازرگانی در آن حضور داشته و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

وی تصریح‌کرد: بنا به نظر مسوولان برگزاری نمایشگاه در این دوره پنج هزار و ۷۵ مترمربع فضا برای عرضه محصولات شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده که ۴۷ شرکت حاضر می‌توانند با استفاده از این ظرفیت توانایی‌های خود را در صنعت فرش به دید عموم بگذارند.

کارشناس روابط عمومی شرکت بین المللی کاسپین زنجان با اشاره به هدف برگزاری هفتمین نمایشگاه فرش زنجان تاکید کرد: ارائه توانمندی‌های تولیدی شمال‌غرب کشور، عرضه مستقیم فرش دست‌بافت،معرفی و شناساندن هرچه بیشتر این صنعت دستی به مصرف‌کنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

کمال الدین ادامه داد: حمایت از تولیدکنندگان و ایجاد زمینه جهت رونق تولید و مبادلات داخلی و خارجی فرش، ایجاد زمینه برای بالا بردن حق انتخاب خریداران و آشنایی هرچه بیشتر تولیدکنندگان با سلیقه‌های مشتریان و بازدیدکنندگان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه خواهد بود.

وی گفت: در این نمایشگاه محصولاتی همچون فرش، گلیم، جاجیم و تابلوفرش در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید